Heliteraapia ja joogavõimlemine

InPilatese stuudio sõber liikumisõpetaja ning helivõlur Kaia Karjatse viib erinevates asukohtades üle Eesti läbi heliteraapia ja joogavõimlemise sessioone.

Info ürituste toimumise kohta asub Kaia Karjatse: Gongid ja helikausid Facebooki lehel.

Väikest ülevaadet, mida Kaia treeningutest oodata võid, saad lugeda alt.

Heliteraapia gongide ja helikaussidega

Heliteraapia gongide ja helikaussidega

Heliteraapia pakub lõõgastust, meelerahu ja annab võimaluse avastada midagi uut.

Meditatiivset muusikat loob Kaia erinevatel pillidel nagu gongid, kristallist helikausid, Tiibeti helikausid, tuulekellad, ookeanitrummid jt.

Helivibratsioonid avaldavad positiivset mõju füüsilisele ja vaimsele tervisele, parandavad meeleolu, värskendavad mõttetegevust, vabastavad kehasse kogunenud pingeid ning maandavad stressi.

Heliteraapia sobib kõigile, nii noortele kui ka vanadele. Lihtsalt mine kohale avatud meelega, heida matile pikali ja luba endal heliruumis kulgeda.

Registreerumine ja lisainfo Kaia Facebooki lehel.

Joogavõimlemine

Joogavõimlemine

Kaia loodud kehatreening kannab nimetust „joogavõimlemine“, mis on sümbioos erinevatest liikumistehnikatest nagu jooga, pilates ning liikumis- ja tantsuteraapia.

Tund sobib kõigile ja eraldi ettevalmistust ei eelda, sest tempo on mõõdukas ning harjutused voolavalt kerged. Eesmärk on tasakaalustada ja lõõgastada keha ning meelt ja end lihtsalt hästi tunda.

Tavapäraselt on tunnis 45 minutit liigutamist ja venitamist, millele järgneb mõnus 15-minutiline rahunemine gongide ja kristallkausside helide saatel.

Registreerumine ja lisainfo Facebookis.

Kaiast

Kaia on sõna otseses mõttes läbi elu tantsinud – see on olnud tema jaoks loomulik liikumise viis juba lapsest peale.

Nii lõpetas ta ka Tallinna Ülikoolis koreograafia eriala ja on end pidevalt täiendanud erinevate liikumis- ja tantsuteraapiate vallas. Lisaks kõigele muule põnevale on ta juurde õppinud gongidest helide võlumise kunsti, millega on järjepidevalt tegelenud aastast 2006.

Tema rikkalikust maailmast saad osa üritustel osaledes.