Heliteraapia ja joogavõimlemine

Liikumisõpetaja ja helivõlur Kaia Karjatse viib InPilatese stuudios läbi kahte keha- ja meeletreeningut.

 

Heliteraapia gongide ja helikaussidega

Heliteraapia gongide ja helikaussidega

Aeg: esmaspäeviti kell 20.15
Kestus: 45–60 minutit
Maksumus: 18 eurot kord

Heliteraapia pakub lõõgastust, meelerahu ja annab võimaluse avastada midagi uut.

Meditatiivset muusikat loob Kaia erinevatel pillidel nagu gongid, kristallist helikausid, Tiibeti helikausid, tuulekellad, ookeanitrummid jt.

Helivibratsioonid avaldavad positiivset mõju füüsilisele ja vaimsele tervisele, parandavad meeleolu, värskendavad mõttetegevust, vabastavad kehasse kogunenud pingeid ning maandavad stressi.

Heliteraapia sobib kõigile, nii noortele kui ka vanadele. Lihtsalt tule kohale avatud meelega, heida matile pikali ja luba endal heliruumis kulgeda.

Registreerumine ja lisainfo: kaiakarjatse@gmail.com või klõpsa Kaia Karjatse: Gongid ja helikausid Facebooki lehel sulle sobiva kuupäevaga ürituse all nuppu „Going“/„Osalen“.

Joogavõimlemine

Joogavõimlemine

Aeg: teisipäeviti kell 9.30, kolmapäeviti kell 19.30 ja pühapäeviti kell 16.30
Kestus: 60 minutit
Maksumus: 12 eurot kord

Kaia loodud kehatreening kannab nimetust „joogavõimlemine“, mis on sümbioos erinevatest liikumistehnikatest nagu jooga, pilates ning liikumis- ja tantsuteraapia.

Tund sobib kõigile ja eraldi ettevalmistust ei eelda, sest tempo on mõõdukas ning harjutused voolavalt kerged. Eesmärk on tasakaalustada ja lõõgastada keha ning meelt ja end lihtsalt hästi tunda.

Tavapäraselt on tunnis 45 minutit liigutamist ja venitamist, millele järgneb 15-minutiline gongide ja kristallkausside helide saatel mõnus rahunemine.

Registreerumine ja lisainfo: kaiakarjatse@gmail.com või klõpsa Kaia Karjatse: Gongid ja helikausid Facebooki lehel sulle sobiva kuupäevaga ürituse all nuppu „Going“/„Osalen“.

Kaiast

Kaia on sõna otseses mõttes läbi elu tantsinud – see on olnud tema jaoks loomulik liikumise viis juba lapsest peale.

Nii lõpetas ta ka Tallinna Ülikoolis koreograafia eriala ja on end pidevalt täiendanud erinevate liikumis- ja tantsuteraapiate vallas. Lisaks kõigele muule põnevale on ta juurde õppinud gongidest helide võlumise kunsti, millega on järjepidevalt tegelenud aastast 2006.

Tema rikkalikust maailmast saad osa treeningutel osaledes.